AR0603JR-07270RL
MFR.Part #
AR0603JR-07270RL
JLCPCB Part #
C3983937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS