AR0603JR-0722RL
MFR.Part #
AR0603JR-0722RL
JLCPCB Part #
C7216983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS