AR0603JR-07220KL
MFR.Part #
AR0603JR-07220KL
JLCPCB Part #
C4091986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS