AR0603JR-0710RL
MFR.Part #
AR0603JR-0710RL
JLCPCB Part #
C3980420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS