AR0603FR-07787KL
MFR.Part #
AR0603FR-07787KL
JLCPCB Part #
C855475
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS