AR0603FR-076K8L
MFR.Part #
AR0603FR-076K8L
JLCPCB Part #
C855470
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS