AR0603FR-075R9L
MFR.Part #
AR0603FR-075R9L
JLCPCB Part #
C855457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS