AR0603FR-07562KL
MFR.Part #
AR0603FR-07562KL
JLCPCB Part #
C855450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS