AR0603FR-074K75L
MFR.Part #
AR0603FR-074K75L
JLCPCB Part #
C855438
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS