AR0603FR-0747R5L
MFR.Part #
AR0603FR-0747R5L
JLCPCB Part #
C855435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS