AR0603FR-07422RL
MFR.Part #
AR0603FR-07422RL
JLCPCB Part #
C6125494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS