AR0603FR-073M3L
MFR.Part #
AR0603FR-073M3L
JLCPCB Part #
C855423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS