AR0603FR-0731K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0603FR-0731K6L
JLCPCB Part #
C855403
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS