AR0603FR-07316RL
MFR.Part #
AR0603FR-07316RL
JLCPCB Part #
C5568877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS