AR0603FR-072K87L
MFR.Part #
AR0603FR-072K87L
JLCPCB Part #
C855396
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS