AR0603FR-0726K7L
MFR.Part #
AR0603FR-0726K7L
JLCPCB Part #
C855386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS