AR0603FR-0724K9L
MFR.Part #
AR0603FR-0724K9L
JLCPCB Part #
C7216970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS