AR0603FR-0722R1L
MFR.Part #
AR0603FR-0722R1L
JLCPCB Part #
C855381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS