AR0603FR-0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0603FR-0710KL
JLCPCB Part #
C855338
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS