AR0402JR-07300RL
MFR.Part #
AR0402JR-07300RL
JLCPCB Part #
C4089106
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS