AR0402JR-072K2L
MFR.Part #
AR0402JR-072K2L
JLCPCB Part #
C7077702
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS