AR0402JR-0722KL
MFR.Part #
AR0402JR-0722KL
JLCPCB Part #
C4001764
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS