AR0402FR-074K87L
MFR.Part #
AR0402FR-074K87L
JLCPCB Part #
C4032329
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS