AR0402FR-07442RL
MFR.Part #
AR0402FR-07442RL
JLCPCB Part #
C4109347
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS