AR0402FR-0733R2L
MFR.Part #
AR0402FR-0733R2L
JLCPCB Part #
C6125434
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS