AR0402FR-072K05L
MFR.Part #
AR0402FR-072K05L
JLCPCB Part #
C4015382
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS