AR0402FR-07270RL
MFR.Part #
AR0402FR-07270RL
JLCPCB Part #
C5948182
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS