AR0402FR-0724KL
MFR.Part #
AR0402FR-0724KL
JLCPCB Part #
C4027586
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS