AR0402FR-0724K3L
MFR.Part #
AR0402FR-0724K3L
JLCPCB Part #
C7216891
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS