AR0402FR-07127KL
MFR.Part #
AR0402FR-07127KL
JLCPCB Part #
C3979836
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS