AR0402FR-0710K7L
MFR.Part #
AR0402FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C4317223
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS