AR0402FR-07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0402FR-07100RL
JLCPCB Part #
C4095786
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS