AHP50AJB-6K2
MFR.Part #
AHP50AJB-6K2
JLCPCB Part #
C1568918
Description
50W 6.2kΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS