AHP50AJB-5K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHP50AJB-5K6
JLCPCB Part #
C1568695
Package
Plugin
Description
5.6kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS