AHP50AJB-56R
MFR.Part #
AHP50AJB-56R
JLCPCB Part #
C1568701
Description
50W 56Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS