AHP50AJB-4K3
MFR.Part #
AHP50AJB-4K3
JLCPCB Part #
C1568712
Description
4.3kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS