AHP50AJB-39R
MFR.Part #
AHP50AJB-39R
JLCPCB Part #
C1568811
Description
39Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS