AHP50AJB-2R4
MFR.Part #
AHP50AJB-2R4
JLCPCB Part #
C1568703
Description
2.4Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS