AHP50AJB-2R
MFR.Part #
AHP50AJB-2R
JLCPCB Part #
C1568786
Description
2Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS