AHP50AJB-1R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHP50AJB-1R3
JLCPCB Part #
C5561062
Package
Plugin
Description
1.3Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS