AHP50AJB-1K6
MFR.Part #
AHP50AJB-1K6
JLCPCB Part #
C1568776
Description
1.6kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS