AHP50AJB-1K5
MFR.Part #
AHP50AJB-1K5
JLCPCB Part #
C1568777
Description
1.5kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS