AHP50AJB-1K1
MFR.Part #
AHP50AJB-1K1
JLCPCB Part #
C1568790
Description
1.1kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS