AHP50AJB-160R
MFR.Part #
AHP50AJB-160R
JLCPCB Part #
C1568720
Description
160Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS