AHP50AJB-10K
MFR.Part #
AHP50AJB-10K
JLCPCB Part #
C1568724
Description
10kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS