AHP50AJB-0R47
MFR.Part #
AHP50AJB-0R47
JLCPCB Part #
C1568750
Description
470mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS