AHP50AJB-0R36
MFR.Part #
AHP50AJB-0R36
JLCPCB Part #
C1568747
Description
360mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS