AHP50AJB-0R22
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHP50AJB-0R22
JLCPCB Part #
C1568746
Package
Plugin
Description
220mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS