AHP50AJB-0R13
MFR.Part #
AHP50AJB-0R13
JLCPCB Part #
C1568979
Description
130mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS