AHP500JB-6R8
MFR.Part #
AHP500JB-6R8
JLCPCB Part #
C1568065
Description
5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS